REKLAMA
Znaleziono 3814 wyników
[Dolny Śląsk] Złotoryja z jedną z najlepszych lokalizacji pod inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Złotoryja z jedną z najlepszych lokalizacji pod inwestycje
Działka o powierzchni 7 hektarów na skrzyżowaniu tras A4 i S3 w okolicach Złotoryi – zdaniem ekspert...
[Aglomeracja Wrocławska] W poniedziałek ogłoszenie międzynarodowej inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] W poniedziałek ogłoszenie międzynarodowej inwestycji
W poniedziałek na konferencji w Warszawie, w której weźmie udział wicepremier Mateusz Morawiecki, zo...
[Dolny Śląsk] Zamek na Wodzie w Wojnowicach potrzebuje pomocyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Zamek na Wodzie w Wojnowicach potrzebuje pomocy
Jeden z najpiękniejszych zamków na Dolnym Śląsku i w Polsce (gotycko-renesansowy nawodny zamek – obr...
[Wrocław] Hydropolis jednym z siedmiu cudów Polskiartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Hydropolis jednym z siedmiu cudów Polski
Blisko 3,5 tysiąca głosów oddano na Hydropolis w plebiscycie "7 nowych cudów Polski", który zorganiz...
[Wrocław] Nowe życie Młyna Różanka. Będą tam mieszkania artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowe życie Młyna Różanka. Będą tam mieszkania
Dawny Młyn Różanka, zbudowany na początku XX wieku, gdzie jeszcze kilka lat temu mieściła się fabryk...
Dolny Śląsk: Hotel na Zamku Topacz powiększony artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Hotel na Zamku Topacz powiększony
Kompleks hotelowy na Zamku Topacz powiększył się o nową część z 17 pokojami, dzięki czemu jego możli...
[Warszawa] Międzynarodowa firma medyczna otwiera siedzibę w biurowcu Neopark w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Międzynarodowa firma medyczna otwiera siedzibę w biurowcu Neopark w Warszawie
Światowy gigant przenosi swoją centralę w Polsce do nowej siedziby, a dodatkowo otwiera centrum usłu...
Jawor: Mercedes zainwestuje 200 mln euro w budowę fabryki baterii do e-autartykuł
Pokaż artykuł
Jawor: Mercedes zainwestuje 200 mln euro w budowę fabryki baterii do e-aut
To już pewne. Niemiecki gigant motoryzacyjny Mercedes-Benz Cars zainwestuje 200 mln euro w budowę fa...
Wrocław: Deloitte stawia na Carbon Tower. Wynajmuje nowe biuro serwisowaneartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Deloitte stawia na Carbon Tower. Wynajmuje nowe biuro serwisowane
Wczoraj informowaliśmy o wynajęciu przez międzynarodową firmę ACN Communications 1500 mkw. powierzch...
Otwarcie nowej, 25-metrowej wieży widokowej na Orlicy jeszcze w tym roku [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Otwarcie nowej, 25-metrowej wieży widokowej na Orlicy jeszcze w tym roku [WIZUALIZACJE]
W gminie Duszniki-Zdrój, na Orlicy - najwyższym szczycie polskiej części Gór Orlickich i Sudetów Śro...
Światowy lider zatrudni w Warszawie 256 osóbartykuł
Pokaż artykuł
Światowy lider zatrudni w Warszawie 256 osób
Światowy lider w obszarze okulistycznych wyrobów medycznych firma Alcon postanowiła zwiększyć deklar...
OncoArendi Therapeutics ponownie inwestuje w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
OncoArendi Therapeutics ponownie inwestuje w Łodzi
Onco Arendi to jeden z liderów polskiej branży biotechnologicznej, która pozyskuje z rynku kapitał i...
MESKO S.A. pięciokrotnie zwiększyło moce produkcyjne amunicji małokalibrowejartykuł
Pokaż artykuł
MESKO S.A. pięciokrotnie zwiększyło moce produkcyjne amunicji małokalibrowej
MESKO S.A., spółka wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, zakończyło kluczowy etap jednej z największych inwestycji w historii polskiego przemysłu obronnego. W piątek, 13 czerwca na terenie zakładów w Skarżysku-Kamiennej uroczyście otwarto nowoczesną halę produkcji amunicji małokalibrowej, dzięki czemu zdolności wytwórcze Spółki wzrosły pięciokrotnie – z 50 do 250 milionów sztuk nabojów rocznie. Przedsięwzięcie wpisuje się w strategię wzmacniania bezpieczeństwa Polski poprzez budowę suwerennego łańcucha dostaw. Gościem wydarzenia był Prezes Rady Ministrów Donald Tusk i wielu reprezentantów instytucji rządowych, wojskowych samorządów i parlamentarzystów ziemi świętokrzyskiej.
Prędkość i zabójcza precyzja! W Polsce produkowane będą kluczowe podzespoły supernowoczesnych pocisków  artykuł
Pokaż artykuł
Prędkość i zabójcza precyzja! W Polsce produkowane będą kluczowe podzespoły supernowoczesnych pocisków
1 kwietnia 2026 roku w MESKO S.A. w Skarżysku – Kamiennej, spółce wchodzącej w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, została podpisana umowa inwestycyjna pn. ”Ustanowienie zdolności produkcyjnych silnika rakietowego oraz głowicy fragmentującej”.
Rosomak S.A. z dużym wsparciem KSSE na zwiększenie produkcji i uruchomienie linii pojazdów Legwanartykuł
Pokaż artykuł
Rosomak S.A. z dużym wsparciem KSSE na zwiększenie produkcji i uruchomienie linii pojazdów Legwan
Rosomak S.A. – kluczowa spółka Polskiej Grupy Zbrojeniowej – podpisała umowę z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną o wsparciu na kwotę 57 mln zł inwestycji zakładającej zwiększenie zdolności produkcyjnych. Pieniądze pozwolą zwiększyć zdolności produkcyjne zakładu w Siemianowicach Śląskich, uruchomić linię montażową pojazdów Legwan oraz zrobotyzować kluczowe procesy. To inwestycja, która wzmocni polski przemysł obronny i zabezpieczy tysiące miejsc pracy.
Kolejny krok w kierunku produkcji czołgów K2PL w Polsce wykonanyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny krok w kierunku produkcji czołgów K2PL w Polsce wykonany
27 kwietnia w siedzibie Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Warszawie podpisano umowę podwykonawczą pomiędzy Zakładami Mechanicznymi „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. a południowokoreańskim Hyundai Rotem Company, która wytycza ścieżkę w kierunku uruchomienia linii produkcyjnej czołgów K2PL. Spółka HRC będzie nadzorować proces przygotowań, zapewni wsparcie i szkolenia techniczne.
Kuchnia Vikinga rozbuduje zakład produkcyjny w Białymstokuartykuł
Pokaż artykuł
Kuchnia Vikinga rozbuduje zakład produkcyjny w Białymstoku
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała decyzję o wsparciu dla polskiej spółki Wschodni Front sp. z o.o., działającej w sektorze spożywczym i zarządzającej znaną w całej Polsce marką cateringu dietetycznego Kuchnia Vikinga. Jest to ostatnia decyzja o wsparciu wydana przez SSSE S.A. w 2025 roku, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Kolejna międzynarodowa firma dołączyła do grona najemców Konstruktorska Business Centerartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna międzynarodowa firma dołączyła do grona najemców Konstruktorska Business Center
Kolejna międzynarodowa firma dołączyła do grona najemców biurowca Konstruktorska Business Center, należącego do Golden Star Estate Group. Został nim dostawca rozwiązań z zakresu tłumaczeń, globalnego marketingu cyfrowego oraz zarządzania treścią, który wynajął ok. 14 tys. mkw. powierzchni biurowej w tym budynku zlokalizowanym przy ul. Konstruktorskiej, na warszawskim Mokotowie. Tym samym, firma z sukcesem zakończyła rekomercjalizację budynku, który jest obecnie w 100 proc. wynajęty.
Niemiecki koncern BSH zainwestuje blisko 400 mln zł w nowe linie produkcyjne fabryki pralek w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH zainwestuje blisko 400 mln zł w nowe linie produkcyjne fabryki pralek w Łodzi
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, ogłasza nową inwestycję w Fabryce Pralek przy ul. Papierniczej 1 w Łodzi. Koncern rozpoczął inwestycję wartą blisko 400 milionów złotych. Powstaną kolejne linie produkcyjne oraz rozpocznie się produkcja nowego modelu pralek. Rozwój fabryki oznacza również wzrost zatrudnienia.
Zwolnienia grupowe u znanego producenta IT w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Zwolnienia grupowe u znanego producenta IT w Łodzi
Kolejne zwolnienia w branży IT w Polsce. Tym razem w Łodzi. Międzynarodowa, dobrze znana kierowcom firma TomTom, obecna na łódzkim rynku od 2008 roku, poinformowała łódzki urząd pracy o planowanym zwolnieniu 45 pracowników, co stanowi kolejny etap redukcji zatrudnienia po ubiegłorocznych zwolnieniach 200 osób.
REKLAMA